Catering na sadzenie drzew

Podczas akcji sadzenia drzew zorganizowanej przez Fundację Aeris Futuro dla Zentiva Polska w Stężycy, mieliśmy przyjemność zapewnić catering dla wszystkich uczestników. Nasz zielony catering jest idealnie przygotowany do tego typu wydarzeń. Nasze posiłki dostarczamy w najbardziej nietypowe miejsca. Nawet do lasu? Nie ma problemu! Dysponujemy niezbędnym sprzętem, który nie potrzebuje dostępu do wody ani prądu, zapewniając kompleksową obsługę bez względu na lokalizację.

Catering wegetariański -Zentiva-2024

Menu przyjazne środowisku

Nasz wegetariański catering idealnie wpisuje się w wydarzenia ekologiczne, bo nie ma bardziej zrównoważonej diety niż dieta wegetariańska. Wiemy, jak ważne jest dostarczenie uczestnikom sadzenia dużej ilości energii. W chłodniejsze dni nie może zabraknąć naszych pożywnych zup oraz wybornych past wegetariańskich, a także słodkich przekąsek. Nasze ciasta znikają w mgnieniu oka.

Świeże produkty, zrównoważona energia

Nie mogło również zabraknąć świeżych owoców i warzyw, które stanowią doskonałe źródło witamin i energii, nie tylko w trakcie wytężonej pracy na rzecz środowiska.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak ważnej inicjatywy. Dziękujemy za zaufanie.

Inne realizacje