Zielone wydarzenia

Lubimy brać udział w zielonych wydarzeniach. Niezwykle nas cieszą wszystkie inicjatywy, które mają na celu minimalizowanie negatywnych skutków zmiany klimatu i są wyrazem troski o przyszłość naszej planety. Takim wydarzeniem był event zorganizowany przez firmę Wienerberger, podczas którego pracownicy wspólnie z przedstawicielami lokalnej społeczności posadzili 500 drzew. Dodatkową atrakcją były warsztaty z budowy budek lęgowych oraz domków dla owadów.

Nasze usługi to nie tylko jedzenie, ale także sposób na zaangażowanie pracowników i klientów w działania na rzecz planety. Aby dowiedzieć się więcej o sadzeniu drzew w lesie zajrzyj na naszą stronę Fundacja Aeris Futuro.

Catering na jesienny event w plenerze

Przy tego rodzaju wydarzeniach ważne jest by zatroszczyć się o dobre samopoczucie uczestników i zadbać o catering. Nikt nie lubi działać gdy dokucza głód. Zielone standardy są wpisane w nasze dna i dlatego catering wegetariański to jedyna słuszna opcja jeśli chodzi o wydarzenia ekologiczne. PoTrava.pl dostarczyła catering wegetariański na ten event plenerowy.

Podczas naszych imprez plenerowych, kolorowe warzywne wrapy to nasz znak rozpoznawczy. Owinięte w delikatne tortille, chrupiące warzywa w towarzystwie aromatycznych sosów cieszą nie tylko oczy, ale przede wszystkim  podniebienia. Kombinacja różnych smaków i tekstur tworzy wyjątkowe doświadczenie, które nie tylko urozmaica menu, ale także dostarcza energii i witamin.

Razem możemy tworzyć pozytywne zmiany. Jedzenie wegetariańskie to tylko początek.

Catering wegetariański poTRAVA

Inne realizacje