Cieszymy się, gdy nasz catering jest uzupełnieniem wydarzeń, które mają ekologiczną misję. Firma IGEPA we współpracy z Fundacją Aeris Futuro, dnia 24 października 2022 roku, przeprowadziła akcję sadzenia drzew. Miejscem wybranym do sadzenia była Polanka Hallera, która należy do Uniwersytetu Jagiellońskiego i jest oznaczona jako las ochronny. Celem tej inicjatywy było przywrócenie naturalnego charakteru temu terenowi, co wymagało ludzkiej interwencji.

Catering wegetariańsk

Jesienny catering wegetariański

W wydarzeniu wzięło udział 40 wolontariuszy, dla których przygotowaliśmy pożywny poczęstunek. Aura dopisała, i tego dnia wszyscy cieszyliśmy się pięknem jesieni. W tej malowniczej scenerii, każde jedzenie smakowało wybornie. A jeśli jest to nasz catering wegetariański, możemy być pewni, że nikt z biorących udział w wydarzeniu nie czuł w tym dniu zmęczenia, a wszyscy ulegli piknikowemu nastrojowi.

W jesiennym menu nie zabrakło domowych ciast, ciepłych i pożywnych dań jednogarnkowych z grzybami w roli głównej, wegetariańskich past i chrupiącego pieczywa.

Inne realizacje